SI-Vergleich

Bitte mindestens zwei zu vergleichenden Läufer(innen) aus der selben Kategorie/Bahn auswählen...

F20A F21A F16B F18B F21B F12C F21BR N21A N14B N16B N18B N12C NYK NYT F35 F45 F60 N35 N45 F12D N12D F1518C N1518C

 
F20A
Barkász Dániel  (CSU Craiova)
Liszka Krisztián  (SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö)
Györgyi Ábel  (MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza)
Bakó Áron  (SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö)
Flechsig Florian  (XGER German Junior Team)
Bugár Gergely  (SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö)
 
 
F21A
Baumholczer Máté  (PVS Pécsi Vasutas SK)
Balabás Péter Gergő  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Dénes Zoltán  (KAL Kalocsai SE)
Lajszner Attila  (ETC Egri Testedző Club)
Mihályi Ferenc  (TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd)
Werner Péter  (PVS Pécsi Vasutas SK)
Horváth Imre  (BAL Budapesti Asztali-labdarúgó)
Tugyi Levente  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Tölgyesi Tamás  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Gösswein Csaba  (PSE Postás SE)
Halona Gergely  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Kirilla Péter  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Scultéty Márton  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
 
 
F16B
Kovács Bertalan  (PVS Pécsi Vasutas SK)
Miavecz Balázs  (MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza)
Mészáros Mátyás  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Prezensky Gábor  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
Kucsma Levente  (ESP Egri Spartacus Tájékozódási)
Jenes Soma  (MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza)
Horváth Gergő  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
Szuromi Mátyás  (PVS Pécsi Vasutas SK)
Hajdu Erik  (TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd)
Magyar Milán  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
 
 
F18B
Horváth Marcell  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
Csöngei Dávid Máté  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
Péley Domokos  (PVS Pécsi Vasutas SK)
Péntek Mátyás  (VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó)
Blumenstein Bojan  (German Junior Team/OSC Kassel)
Prezensky Tamás  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
Kolehmainen Valtteri  (XGER German Junior Team)
Szklenár Bálint  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
 
 
F21B
Neumann Josef  (XGER German Junior Team)
Birnstock Jan  (XGER German Junior Team)
Bojtor Szabolcs  (DIS DISZ Kulturális és Sportegye)
Kiss Dénes  (JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G)
Szörényi Gábor  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Nyeste Ákos  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Boros Imre  (SSC Siketek SC Budapest)
Vas Gábor  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
 
 
F12C
Demeter Ambrus  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Leleszi Marcell  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Szőke Márton  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Péntek Márton  (VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó)
Ardai Dávid  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Sápi János  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Varga Bendegúz  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Turbók Dániel  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Kozma Béla  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Mester Marcel  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Bödönyi János  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
 
 
F21BR
Friedrich Gábor  (TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd)
Drapcsik Péter  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Józsa Gábor dr.  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Dankó István  (TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd)
Szabó János  (SZV Szegedi Vasutas SE)
Molnár Attila  (TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd)
Kiss Balázs  (EK Egyesületen kívüli)
Ács Gábor  (ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F)
Tölgyesi Tibor  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Kotolics János  (EK Egyesületen kívüli)
Fehér János  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Zagyi László  (JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G)
Ledniczky Zsolt  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
 
 
N21A
Bertóti Regina  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Lubinszki Mária dr.  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Straubinger Györgyi dr.  (DNS Debreceni Nagyerdő SK)
Simon Ágnes  (ETC Egri Testedző Club)
Sisa Dorottya  (JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G)
Kiss Vivien  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
 
 
N14B
Pataki Réka Dalida  (PVS Pécsi Vasutas SK)
Németh Sára  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Tamás Bianka  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Vékony Vanda  (ARA Alba Regia Atlétikai Klub)
Néda Ágnes Rebeka  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
Karczag Katinka  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
 
 
N16B
Erős Evelin  (ETC Egri Testedző Club)
Karczag Krisztina  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Szentes Dóra  (JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G)
Kucsma Luca Zsuzsanna  (ESP Egri Spartacus Tájékozódási)
 
 
N18B
Szuromi Luca  (PVS Pécsi Vasutas SK)
Faggyas Réka  (TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd)
Bartus Petra  (JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G)
Péntek Gréti  (VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó)
Rathmann Resi  (XGER German Junior Team)
Varsányi Kinga  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
Kinde Vanda  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
Kiss Nikolett  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
 
 
N12C
Hajnal Dorottya  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Tóbis Anita  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Szilágyi Emese  (DNS Debreceni Nagyerdő SK)
Balogh Réka  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Görföl Szilvia  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Virág Zsófia  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Lengyel Regina  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Verner Bendegúz  (EK Egyesületen kívüli)
Hajdu Zsóka  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Kopasz Kornélia  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Szabó Dorina  (SZV Szegedi Vasutas SE)
Magyar Kata  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Bertóti Laura  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Szabó Ivett  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Végh Anasztázia  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Punka Enikő  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Ragó Zsanett  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Balázs Bernadett  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Jánvári Petra  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Varga Áfonya  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
 
 
NYK
Barát László  (EK Egyesületen kívüli)
Szőke Péter  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Kerékgyártó Zsolt  (EK Egyesületen kívüli)
Simkó Andrea dr.  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Nánási Krisztina  (MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai)
Varga Ildikó  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Kiss Tamás  (EK Egyesületen kívüli)
Szilágyi Zoltán  (DNS Debreceni Nagyerdő SK)
Demeterné Láng Judit  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Hornyán Katalin dr.  (HSP Hidegkúti Spartacus Sport és)
Gyúró Anna  (EK Egyesületen kívüli)
Ledniczky Anna  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Szulics Zsolt  (STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye)
Vass Domonkos  (EK Egyesületen kívüli)
Ledniczkyné Balogh Éva  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
 
 
NYT
Rajncsák Dávid  (MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot)
Herter László  (MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot)
Farkas János  (EK Egyesületen kívüli)
Szegi Amondó Zoltán  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Asztalos Zsuzsanna  (MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza)
Knuth Dávid  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Török Zoltán  (EK Egyesületen kívüli)
Sőtér Johanna  (PSE Postás SE)
Muszély György  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Katona Ferenc dr.  (HSE Hegyisport Szentendre Egyesü)
Kozák Éva  (ESP Egri Spartacus Tájékozódási)
Gizella Zoltán  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Friedrich Vilmos  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
 
 
F35
Hajdu Martin  (TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd)
Mitró Zoltán  (ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F)
Halona István  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Marton Balázs  (VHS Veszprémi Honvéd SE)
Gerzsényi Zsolt  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Gergely Csaba  (KFK KFKI Petőfi Sportkör)
Báder Attila  (MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai)
Paskuj Mátyás  (MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl)
 
 
F45
Spiegl János  (SMA Soproni Műegyetemi AC)
Tőkés Árpád  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
Szarvas Gyula  (MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai)
Biró Sándor  (KRI Kristály Tájfutó és Természe)
Boros Zoltán  (HSE Hegyisport Szentendre Egyesü)
Czimer Z.József  (ETC Egri Testedző Club)
Pusztai Árpád  (DNS Debreceni Nagyerdő SK)
 
 
F60
Kovács Attila  (ZSC Zöld Sportok Clubja)
Salga István dr.  (HSP Hidegkúti Spartacus Sport és)
Gáncs Kálmán  (HER Herkules SE Balatonalmádi)
Kozma László  (BAL Budapesti Asztali-labdarúgó)
Szemler István  (TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd)
T. Nagy Sándor  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Józsa György  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
 
 
N35
Ebinger Mónika  (KFK KFKI Petőfi Sportkör)
Nagy Krisztina  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Németh Ágnes dr.  (TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd)
Biró Fruzsina  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Szemler Judit  (TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd)
Varga Zsuzsanna  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Tömördi Ágnes  (HSE Hegyisport Szentendre Egyesü)
Kissné Kiss Mária  (JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G)
Biró Aletta  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Zsigmond Judit dr.  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Hegedüs Ágnes dr.  (DNS Debreceni Nagyerdő SK)
 
 
N45
Kármán Katalin  (HSE Hegyisport Szentendre Egyesü)
Mitterer Andrea  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Antal Anikó dr.  (MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl)
Montovay Emília  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Szabó Zsuzsanna  (KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor)
Spiegl Zsuzsanna  (SMA Soproni Műegyetemi AC)
 
 
F12D
Szűcs Máté  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Zsigmond Zsombor  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Sztojka Milán  (STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye)
Kucsma Lehel Péter  (ESP Egri Spartacus Tájékozódási)
Barcsay Dávid  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Gerzsényi Levente  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Laska János  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Szabó Levente  (SZV Szegedi Vasutas SE)
Takács Gergő  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Szulics Máté  (STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye)
Komjáti Ádám  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Varga Kadosa  (BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai)
Báder Kristóf  (MAT Mazsola Tájfutó és Természet)
 
 
N12D
Ledniczky Virág  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Szilágyi Iringó  (DNS Debreceni Nagyerdő SK)
Adorján Zsanett  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Rostás Szófia  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Spicze Annamária  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Csontos Gréta Edina  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Takács Panni  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Pataki Virág Lara  (PVS Pécsi Vasutas SK)
Záborszky Zsófia  (EK Egyesületen kívüli)
 
 
F1518C
Göbler Benedek  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Bödönyi József Dávid  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Paskuly Gergő  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Balogh Ádám  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Takács Márton  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Bíró Imre  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
Kalmár Péter  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Székely Gergő  (CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy)
 
 
N1518C
Berta Zsófia  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Kovács Eszter  (DTC Diósgyőri Tájfutó Club)
Varga Viktória  (STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye)
Nagy Krisztina  (STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye)
 

Zurück  Weitere Wettkämpfe